O inwestycji

od pomysłu po realizację

OSIEDLE CHOPINA

OSIEDLE CHOPINA to modelowe osiedle projektowane i budowane przez Architektów, co od samego początku stanowi o jego wyjątkowości i indywidualności, a przede wszystkim ma odpowiadać potrzebom nowoczesnych mieszkańców. W przeciwieństwie do standardowych osiedli i zabudowy tego typu, powstających chaotycznie na obrzeżach miast, Osiedle Chopina pomyślane zostało jako jednostka wyposażona w podnoszące komfort życia elementy funkcjonalne i wykończeniowe, osiedle położone w pobliżu Szkoły podstawowej 200m, domu kultury(kina) 250m, Hali sportowej 150m, kompleksu sportowego orlik 150m, terenów zielonych i spacerowych.

Osiedle Chopina to indywidualnie zaprojektowane komfortowe segmenty w zabudowie szeregowej, a sama inwestycja została podzielona na etapy. Obecnie realizowany jest Etap IV (ostatni), który obejmuje 3 lokale mieszkalne. Oddanie do użytku planowane jest na rok 2022.

ARCHITEKTURA

ARCHITEKTURA budynków znacząco różni się od typowej zabudowy szeregowej. Indywidualne podejście do każdego segmentu oraz chęć nadania nowej jakości życia spowodowało, że budynki bardziej przypominają wygodne do funkcjonowania osiedle domków jednorodzinnych.

Pomimo zróżnicowanej powierzchni każdego segmentu optymalnie wykorzystano ich przestrzeń funkcjonalną,zapewniając otwartą strefę dzienną na parterze oraz intymną /nocną/ na piętrze. Nowoczesny wygląd budynków podkreśla wykończenie elewacji. Szczególnie efektownie prezentują się geometryczne ceglane sześciany, które prócz nadania pełnej wysokości pomieszczeń pierwszej kondygnacji, rozbijają bryłę i nadaje jej ciekawy, niepowtarzalny wygląd.

UKŁAD FUNKCJONALNY

UKŁAD FUNKCJONALNY zakłada różnorodność i dopasowanie do indywidualnych potrzeb klienta. Na każdym etapie inwestycja zakłada różnorodność poszczególnych segmentów co jest możliwe dzięki współpracy z architektami z modernstudio. Dostępne są segmenty o różnorodnej powierzchni od 100 do 140m2, z różną powierzchnią pokoi, z garażem lub bez.

Osiedle wykonane jest z doskonałych materiałów, których jakość potwierdzono certyfikatami oraz przejrzystością samego procesu budowlanego który jest monitorowany w dzienniku budowy, gdzie pokazujemy państwu wszystkie etapy procesu budowlanego.

ZAGOSPODAROWANIE TERENU

LOKALIZACJA I OTOCZENIE